sab 20 settembre 2014

Ultimi aggiornamenti08:43:08 AM GMT

Click on the slide!

Fermo. Ndihmoni familjet kosovare Mustafa dhe Avdyli

Dy punëtorët e vrarë nga punëdhënësi, lënë pas gratë e gjashtë fëmijë të vegjël (njëri akoma në bark të nënës).…

Click on the slide!

Shtypi i huaj për vizitën e Papës në Shqipëri. Rrezik i lartë atentati

Vëmendjen në këtë drejtim e ka tërhequr ambasadori i Irakut në Vatikan dhe e kanë përcjellë gazetat italiane por edhe…

Click on the slide!

Maksimumi tre muaj në qendrat e dëbimit. Senati thotë “po”

Miratohet ligji evropian që shkurton kohën maksimale të qëndrimit në CIE. Sot imigrantët e parregullt qëndrojnë pas hekurave edhe për…

Click on the slide!

Tirana në pritje të Papës. Bulevardi, memorial për martirët e klerit

Në prag të vizitës së Papa Françeskut, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, është kthyer nga sot në një Memorial për martirët…

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Lifestyle


Sabato, 20 Settembre 2014 11:45
Giovedì, 18 Settembre 2014 12:50
Mercoledì, 17 Settembre 2014 13:55
Lunedì, 15 Settembre 2014 14:39
Venerdì, 12 Settembre 2014 13:44