dom 19 aprile 2015

Ultimi aggiornamenti01:35:53 PM GMT

Click on the slide!

Klaudia Pepa, nga ‘Gjeniu i vogël’ mes ‘Miqve’ të Maria De Filippit

Dëshiron që një ditë të interpretojë në një musical në Broadway, tani po provon të fitojë edicionin e 14-të të…

Click on the slide!

Bonus bebe. “U duhet dhënë të gjithë imigrantëve me leje qëndrimi të vlefshme për punë"

ASGI u shkruan kryeministrit Renzi dhe INPS-it. “Kriteri i kartës së qëndrimit është i paligjshëm, duhet të zbatohen normativat evropiane…

Click on the slide!

Serbi-Shqipëri. Sot fjala e fundit mbi ndeshjen. Kuqezinjtë: “Duam tre pikët”

Kuqezinjtë po luajnë sot raundin e fundit të përballjes Serbi-Shqipëri, që nisi më 14 Tetor 2014 mbi të cilën ende…

Click on the slide!

Studentët e huaj. Nisin regjistrimet, kërkesat në Konsullatat italiane

Maturantët e huaj mund nisin rrugën drejt regjistrimit në një shkollë të lartë, universitet, akademi apo konservator Italian. Në fund…

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks